Sevgili Biraderler;

IFLoca adına ABD'de ilk depo deneme satışımızı başlatıyoruz.

ABD'ye 1 konteyner karışık mal gönderip pazarlayacağız, bunun için ABD'de satabileceğimiz ürünleri üretici arkadaşlardan toplamak istiyoruz.

Gıda gibi özel izin gerektiren ürünler dışında, üretici biraderler ürünlerini fiyatlarıyla birlikte bana Whatsapp veya mail yoluyla ulaştırırsa memnun olurum.

Deneme sonrası başarılı ürünlerde miktarı arttırarak ticareti devam ettireceğiz.

Türkiye'yi dünyanın en büyük pazarı olan ABD'ye açmak için mücadele etmeye devam ediyoruz

Cevabı sadece başvuru sahibi görebilir

Cevabı sadece başvuru sahibi görebilir

Son Girilen Cevaplar

 • furkannn
  29-11-21 17:40
  Cevabı sadece başvuru sahibi görebilir...
 • netalltell
  17-10-21 19:05
  Merhaba sayın yetkili; Ürünlerimizin profirma teklif formunu İngiliz dilinde yan edip edip duzenleme veya yetkili satşci yada Foreign Trade maneger kısmına benim adımıv(Ömer Ergin) olarak yazıp bana PDF alarak göndermenizi rica ediyorum.fiyatinizi dolar cinsinden belirtiniz. 2-) Teslim şeklini ve ödeme cinsini belirtiniz. 3-) Ürununuzun stabil fiyatı ne kadarsa üzerine bizim komisyonumuz olan %2 tutarı ekleyip teklif formunu oluşturup bana gönderiniz. 4-) sizin kendi fiyatımız ayrıca belirtiniz ekte. 5-) Alıcı dönüşleri de sizinle telefon numaranız üzeri den iletisime geçeceğiz ve firmanıza uğrayacağız hızlıca. Email olarak gönderiniz. omrerg1071@gmail.com Dış Ticaret Manejerlik ve Satış Yetkilisi Ömer Ergin +905396240601 İyi çalışmalar. BEST REGARDS
 • nazlialeyna
  16-10-21 11:00
  Cevabı sadece başvuru sahibi görebilir...
 • netalltell
  09-10-21 00:27
  Cevabı sadece başvuru sahibi görebilir...