RAD 12 MEDİKAL CİHAZ PAZ SAN TİC LTD ŞTİ
@genozone

RAD12 Medikal Cihazları Pazarlama, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Kuruluşumuzdan beri ozon üretimi ile ilgili çalışmalara başlayan Gen Ozone™ Ar-ge Merkezi olarak ozon sterilizasyon cihazları geliştirmiş ve yeni geliştirdiği ozon teknolojisi ile yaşam alanlarında denemeler yapmıştır.

Kazandığı bilgi ve tecrübeyi literatür kaynaklarından yapmış olduğu araştırma ve geliştirme çalışmaları ile birleştirerek, kendi teknolojisini yaratarak yüzdeyüz yerli üretime başlamıştır. Sonrasında daha büyük sanayi tip cihazlar için ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Dünyada bir çok üniversitede yapılan çalışmalar, doğal ozon gazının başta korona virüs olmak üzere virüs ve bakteri kaynaklı hastalıkların solunum yoluyla önlenmesinde önemli dezenfaktan olduğu literatüre destek olan dergilerde yayımlanmıştır. Gen Ozone cihazımızı kullananlardan aldığımız geri dönüşlerde grip nezle soğukalgınlığı gibi rahatsızlıklara da yakalanmadıklarını ifade etmişlerdir.

Kuruluşundan bu yana Gen Ozone™ markası altında ozon teknolojisi ürünleri geliştirmekte ve kendi kaynaklarımızla yerli üretim ozon cihazları imal ederek hızla sektörde yerini almaktadır. Bugüne kadar yurtiçinde imalat ve satış gerçekleştirmiş Gen Ozone™, sektörün önemli markalarına ihtiyaçlarına yönelik tasarım sistemler sunmuştur. Kalite ve üretim standartlarını, sahip olduğu ISO 9001, 13485, 22716 ve CE uygunluk belgeleriyle daha da geliştirmeye kararlılıkla çalışmaktadır.

Firmamız yurtdışında büyüme hedefinin yanısıra yurt içinde alt bayilerle müşteriye ulaşmayı planlamaktadır. 1940 yılından buyana geliştirdiği ürünlere ek olarak, tüm ürünlerimizde CE uygunluk belgesi ve ISO standartlarımızla milletimize pandemi sürecinde hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Virüs ve bakterileri %99,6 oranında yok eden ozon gazını hiçbir hammaddeye ihtiyaç duymadan doğal olarak üreten cihazı geliştirip milletimizin hizmetine sunmaktan onur duyuyoruz.
Patentli, Marka Tescilli ürün

Saygılarımızla,

Türker IŞIK

Yönetim Kurulu Başkanı

ilan_img

SATIŞ: Doğal Ozon Hava Sterilizasyon Cihazı

Gen Ozone marka tescilli, patentli ozon jeneratörlü Ev, Ofis, Geniş Alan tipi bakteri virüs dezenfektan cihazları üretimi. CE Belgeli, ISO 9001-13485-22716 standartlarında üretim....

genozone 28-03-21 13:17

Künye

Ad-Soyad RAD 12 MEDİKAL CİHAZ PAZ SAN TİC LTD ŞTİ
Üyelik Tarihi 28.03.2021
Ülke Turkey
Şehir Ankara